Ev, iş yeri alanlarınızda önemli yapı malzeme ve gereçleri hırdavat kategorimizde bulabilirsiniz. Freze, hilti, boru makası, makita, delici kırıcı, darbeli matkap, su tasarruf aparatı, somun sıkma makinası gibi ihtiyaçlarınızın yanı sıra işinize yarayacak ufak tefek ve kullanışlı eşyaları, parçaları, aparatları v.b türden ev ve iş yerinizdeki teknik ve tamirat çalışmalarında, özel ihtiyaç anında işinize yarayacak pek çok türden eşya ve aleti bulabilirsiniz. Hırdavat kategorimizde bulunan parçaların bir kısmı özellikle de tesisat, mobilya montaj ve çeşitli yapı çalışmalarında ihtiyaç duyulan malzeme, aparat ve gereçlerdir. Bunlar farklı boyutlardaki vidalardan, civata, torna vida seti, matkap, pencere bandı, kapı bandı, musluk, alet çantaları, pense ve benzeri türden eşyalara kadar geniş bir yelpazede sizlere sunulur. Su tesisatının tamiratı, internet kablosu onarımı, elektrikli cihazların açılması ve onarımı gibi farklı teknik çalışmalarda ihtiyaç duyulan önemli aletleri bir arada sizlere sunuyoruz.

Hırdavat kategorimizde sizlere sunduğumuz ürün seçeneklerini olabilecek en iyi bir şekilde geniş tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz farklı türden ufak tefek ama oldukça gerekli malzemeleri bulabilmenizi sağlıyoruz.

Bahçe ve hobi işlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler, özellikle de ahşap işlerinizde kullanabileceğiniz özel boyalar, civatalar, matkap modelleri, özel aparatlar ve çeşitli dekoratif seçenekler gibi listeye uzatabiliriz. Bahçe çalışmalarınızda işinize yarayacak ürünleri tek tek aramanıza gerek kalmadan sizlere bu kategori altında sunuyoruz.

Hazır setler; alet çantası, torna vida seti, matkap seti gibi çeşitli teknik, tamirat çalışmalarınızda işinize çok yarayacak setlerdir. Bu setleri oldukça makul fiyatlar ile satın alarak, hayatınız boyunca ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabilirsiniz. Bu özellikle de evinizde sürekli teknik aksaklıklarla uğraşmanız gerektiği durumlarda iyi bir seçenektir. Bu setlerden ihtiyaç duyacaklarınızı şimdiden temin ederek, ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonu yapmak, evinizi ve mobilyalarınızı çok dekoratif bir hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri de bulabilirsiniz. Örneğin dolap üzerine yapıştıracağınız özel mobilya kağıdı ile mobilyanın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Güzel bir tablo satın aldığınızda bu tablonun duvara monte edilmesi işlemi için de ihtiyaç duyduğunuz şarjlı matkaplar ve civata benzeri gereçleri satın alabilirsiniz. Evinizde oldukça şık duracak raf sisteminin kurulumu ve montesinde matkap işinize yarayacaktır. Tüm bu aletler ile evinizin dekorasyonunu yapmak oldukça basit bir hale gelecektir. Hatta raflar, tablolar gibi eşyaları göz önünde bulundurduğumuzda, matkap gibi hırdavat kategorisinde bulabileceğiniz aletlerin eviniz için kesinlikle gerekli olduğunu görebiliriz.

Zemin uygulamaları ile ev veya iş yeri alanlarınızı çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. Yapay çimler evinizin yada iş yerinizin özel bir kısmında uygulayabileceğiniz yapay çim modelidir. Evinizin bir köşesi için gerçek yada yapay süs çiçekleri de bulabilirsiniz. Bu öğeler önemli ölçüde evinizin yada iş yerinizin dekorasyonuna katkı sağlayacaktır.

Işıklandırmalar hem bir ihtiyaç hem de bir dekoratif öğe olarak görülebilir. Bu anlamda hırdavat eşyalar arasında farklı türden ışıklandırma cihaz ve sistemleri bulabilirsiniz. Bahçeye özel dekoratif ışıklandırma seçeneğinin yanı sıra eviniz için avize yada klasik ışıklandırma sistemleri, dekoratif ışıklandırma ve enerji tasarruflu ampul gibi seçenekleri bulabilirsiniz. Aydınlatma sağlayan cihaz seçenekleri arasında ise farklı el feneri modelleri şarj edilebilir bu cihazların kullanımı oldukça basittir. Öte yandan masanızda kitap okumanızı sağlayacak aydınlatmayı da ışıklandırma cihaz seçenekleri arasında bulabilirsiniz.

Evinizi boyamak için ihtiyaç duyduğunuz farklı renk ve Isı yalıtımlı boya, yağlı boya gibi farklı malzeme kalitesinde boya seçenekleri, boyayı duvara uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz rulo v.b malzemeleri de yine hırdavat kategorisi altında temin edebilirsiniz.