Cam Kapı Kilitleri


1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Farklı mekanlarda tercih edilen cam kapılar hem dekoratif olarak hem de kalite olarak oldukça başarılı sistemlerdir. Ev, ofis ve çeşitli yaşam alanlarında tercih edilen cam kapılar 8 mm ile 12 mm civarında kalınlığa sahip olup, genel olarak temperli cam olarak sınıflandırılan cam türünden imal edilmektedir. Temperli cam normal şartlarda darbelere karşı en az 5 kat daha dayanıklıdır ancak cam kapı tercih ettiğiniz özel alanlarınızın tam olarak güvenliğini sağlamak istiyorsanız, cam kapınız için uygun bir kilit sistemi tercih etmeniz önemlidir. Bu aşamada sizlere ihtiyaç duyduğunuz cam kapı kilitleri farklı model seçenekleri ve makul fiyatlar ile sunmaktayız.

Cam kapı kilidi seçenekleri arasında geçme cam kapı kilidi, barelli cam kapı kilidi gibi kullandığınız cam kapı sistemine göre ihtiyaç duyduğunuz türden kilidi tercih ederek, satın alacağınız kilidi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu aşamada cam kapı kilit fiyatları da tercih edeceğiniz kilit modeline ve sistemine göre farklılık göstermektedir. Firmamız sizlere kaliteli modelleri sunarken aynı zamanda fiyatları makul düzeyde tutmaya özen göstermektedir. Bu anlamda sitemiz üzerinden cam kapınız için oldukça uygun fiyatlar ile  satın alabilirsiniz.

Cam kapılar için uygulanan emniyet kilitleri paslanmaz yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca işlevini kaybetmeden kullanabilirsiniz. Öte yandan oldukça dekoratif ve ekstra güvenlik işlevselliğine sahip kilitleri de yine çeşitlerimiz arasında, ihtiyaç duyduğunuz cam kapı kilitlerini kolay bir şekilde satın almanızı amaçlar ve satın alacağınız ürünler, 1-3 gün kargo süresi ile sizlere sorunsuz bir şekilde ulaştırılır.